Narty Rzeczka

„Gospoda Narciarnia”

Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka

Restauracja Rzeczka

logo gospoda Rzeczka

Gospoda Narciarnia w miejscowości Rzeczka to świetne miejsce na zjedzenie pysznego i rozgrzewającego posiłku. Gospoda oferuje również organizację spotkań i wspaniałych uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół.

Zimą z okien restauracji można obserwować swoje pociechy i ich postępy w nauce jazdy na nartach. Po zajęciach dzieci zapraszamy do restauracji na gorącą czekoladę.

Restauracja oferuje bogaty jadłospis, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tu tradycyjne polskie potrawy, jak i dania kuchni międzynarodowej. W menu nie brakuje również dań wegetariańskich.

Gospoda Narciarnia to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu spotkań i uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół w kameralnym górskim klimacie. Zapewniamy wyjątkowy wystrój oraz starannie skomponowane menu.

Oferujemy organizację imprez okolicznościowych takich jak:

– chrzciny
– komunie
– urodziny i imieniny

Na zamówienie obsługujemy również imprezy organizowane poza naszą gospodą. Dowozimy wówczas Państwu posiłki w formie cateringu.

Gospoda Narciarnia to miejsce, w którym można smacznie zjeść, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, a także zorganizować niezapomnianą uroczystość.

Aktualności dotyczące działalności restauracji:

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ JEŹDZIĆ NA NARTACH?

ZADZWOŃ!