Narty Rzeczka

OPINIE

Tomasz Siwek
Tomasz Siwek
2024-02-01
W mojej opinii (i mojej rodziny 🙂 najlepsze miejsce do nauki jazdy na nartach, desce a także do wypożyczenia sprzętu w Rzeczce. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa, która dobierze odpowiedni sprzęt. W zeszłym roku jeździliśmy na nartach, w tym roku także na desce. Na pewno jeszcze tu wrócimy. Zdecydowanie polecam !
Pola Gajec
Pola Gajec
2024-01-31
Bardzo mili instruktorzy i mega fajne zajęcia❤️ Dziękuje pani Monice za zajęcia🤩
arkadiusz ledwon
arkadiusz ledwon
2024-01-30
Polecam! Panowie znają się na swojej robocie 💪 Obsługa miła z duża dawką chumoru 💪🤣
Wiola MS
Wiola MS
2024-01-27
Najlepsza szkoła, z której korzystaliśmy! Gorąco polecam instruktora do jazdy na desce snowboardowej, pana Mateusza - pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do dzieci, szybka i skuteczna nauka. Polecam!
Dorota
Dorota
2024-01-26
Z całego serca polecam Szkołę Narciarską Pierwszy Krok. Zaczynając od Pana w wypożyczalni sprzętu( mega empatyczna osoba, z uśmiechem na twarzy, pomoże we wszystkim) Panowie Instruktorzy są cudowni ( rzetelnie przekazana wiedza w łatwy sposób powoduje ,że dzieciaki szybko pojmują naukę na nartach a co najważniejsze- nie boją się) Nie pominę również pochwał dla Pań pracujacych w Gospoda Narciara. Przepyszna kuchnia ( zakochana w placku po węgiersku) Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję 😍
Marlena Kowalczyk
Marlena Kowalczyk
2024-01-26
Jako osoba początkująca jestem bardzo zadowolona z obsługi. Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym Pani poleciała mi godzinę przerwy miedzy lekcjami nauki jazdy na snowboardzie co pozwoliło odpocząć i przyswoić zdobyte umiejętności. Pan Mateusz jest świetnym instruktorem. Wszystko jasno tłumaczy i pokazuje. Atmosfera nauki bardzo pozytywna. Gorąco polecam!
Marcela Kasza
Marcela Kasza
2024-01-25
Jak najbardziej POLECAM!!!. Wspaniali instruktorzy ze świetnym podejściem do dzieci i dorosłych 😃
Adam Bartosik
Adam Bartosik
2024-01-24
Świetna atmosfera, profesjonalni instruktorzy, natychmiastowe efekty. Naprawdę warto!
Ekspress Druk
Ekspress Druk
2024-01-24
Profesjonalne podejście do nauki jazdy na nartach dzieci. Już po pierwszej lekcji widać efekty. Szkółka godna polecenia.